O NAS


Niech nie zmyli Was nazwa. Wioska Rowerowa to nie tylko miejsce dla rowerzystów. Jeśli lubicie sporty wodne, aktywność na świeżym powietrzu, spacery po lesie, leniwe dni nad brzegiem jeziora i dobrą kuchnię to poczujecie się tu jak w raju.

Wioska Rowerowa ma niepowtarzalny urok. Jest położona w samym środku Puszczy Piskiej, nad brzegiem Jeziora Bełdany, wchodzącego w skład Mazurskiego Parku Krajobrazowego ze względu na swoje walory przyrodnicze.

Jezioro Bełdany jest zaliczane do najpiękniejszych akwenów w systemie Wielkich Jezior Mazurskich. Wyróżnia się niezwykłymi walorami przyrodniczymi, bogatą roślinnością, wieloma półwyspami i zatokami. I jest częścią tak zwanej „jachtostrady”.

Wioska Rowerowa oferuje nie tylko aktywny wypoczynek na niezwykle urokliwym terenie. To również miejsce, do którego można uciec przed zgiełkiem miasta i po prostu poleniuchować z książką nad jeziorem i w cieniu drzew. Szum sosnowego lasu, śpiew ptaków i plusk wody to połączenie, które daje wytchnienie nawet najbardziej wymagającemu turyście. 


Nasi Goście mają do dyspozycji
 

 • Pokoje dwu lub czteroosobowe oraz typu studio

  Wygodne, z możliwością dostawki, wyposażone w łazienki z prysznicem. Połowa pokoi ma przestronne tarasy i piękny widok na jezioro. Pokoje są codziennie sprzątane
   
 • „Tawernę pod lipą”

  To miejsce czaruje wyjątkową mazurską kuchnią i pięknym widokiem na jezioro. Szef kuchni serwuje regionalne specjały, które powstają dzięki połączeniu tradycyjnych receptur i nowatorskich interpretacji. Zjesz tu i smaczny domowy obiad i sycący, zdrowy posiłek po aktywności fizycznej oraz najlepsze marynowane i świeże ryby, a także zapiekanki, które nie mają konkurencji na całych Mazurach
 • Wypożyczalnia rowerów

  Jeśli „ zwykły góral” to za mało - a stoi ich u nas cały szereg - spróbuj swoich sił na tandemie,  Beach-Cruiserze, jednokołowcu, a także rowerze, na którym jeździ się na leżąco.  Bezpieczeństwo ponad wszystko. Dlatego do rowerów mamy sprzęt ochronny, kaski. Są też foteliki dla dzieci.
 • Port

  Bezpieczne miejsca do cumowania 30 jachtów z Meringami, prąd na kei, woda, sanitariaty, prysznice, serwis silników zaburtowych, pomoc bosmańska

 

 

 

Inne udogodnienia


Aktrakcje dla dzieci

Paintball

Prywatna plaża

Boisko do piłki nożnej

Sauna

Parking

Boisko do siatkówki
© 2018 Wioska Rowerowa | Prawa zastrzeżone | Realizacja: BLA-ART | Wczasy, pokoje, wypoczynek na Mazurach